Kaka Toplamada Tam Anlamıyla Kompakt Bir Ürün: Piqapoo

Kaka Toplamada Tam Anlamıyla Kompakt Bir Ürün: Piqapoo

 

Köpeğiniz ve sizin için hayatı daha da kolaylaştıracak yeni bir ürün var. Bu ürünün adı piqapoo, köpeğinizi gezdirmek için dışarıya çıkardığınızda elinizde köpek dışkısı toplamak için poşet ve kürek taşımaya artık bir son verebilirsiniz. Bu ürün ile köpek dışkısını toplamak zorunda kalmayacaksınız.

Köpeğin arka tarafına yani kuyruk bölümüne bir klips yardımıyla tutturulan ürün sayesinde köpeğinizin kakası kendi kendine toplama torbasının içine dolacak ve size de sadece elinizi bile sürmeden bu torbayı alıp çöpe atmak kalacak. Piqapoo tamamen yenilikçi ve hijyenik bir ürün, ürünün yapımında kullanılan malzemeler sayesinde köpeğiniz de herhangi bir hijyen sorunu yaşamayacaksınız. Akılcı tasarımı sayesinde köpeğiniz dışkısını yaparken kakayı toplayan bu ürün sayesinde dışarıdaki gününüz mahvolmayacak.

Piqapoo Kullanım Açısından Nasıl Bir Üründür?

Kullanım açısında oldukça kolay monte edilebilir bir ürün olan piqapoo, köpeğin tam arkasına bir klipsin yardımıyla tutturuluyor ve kaka toplama torbası köpeğiniz dışkısını yaparken işini yapıyor. Köpeğiniz dışarıda kaka yapmak için hareketlendiği zaman torbanın ağzı açılıyor ve tüm dışkı bu toplama torbasının içine doluyor. Hepsi bu kadar... Siz de bu torbayı klipsinden tutarak hiç elinizi sürmeden alıp çöpe atabiliyorsunuz.

 

Kolay Kullanım İle Siz De Piqapoo Sahibi Olmak İsteyeceksiniz

 

Piqapoo sayesinde köpekleriniz kendi kakalarını kendileri toplar ve size sadece o toplama torbasını alarak çöpe atmak kalır. Avantajlı kullanımı sayesinde dışarıda köpeğinizi gezdirirken elleriniz her zaman serbest olacak ve yanınızda ekstradan kaka toplama poşeti taşımak zorunda kalmayacaksınız. Bu can sıkıcı eyleme son veren ürün sayesinde bir çok uğraştan kurtulacaksınız.

Piqapoo Sayesinde Hem Siz Hem Köpeğiniz Rahat Edecek

Özel tasarımlı klipsi ve dışkı toplam torbası sayesinde köpeğiniz kakasını yaptığı zaman dışkısı kolaylıkla torba içinde birikecek ve siz de rahat edeceksiniz. Dışkı toplama torbasının ve klipsin özel tasarımı sayesinde köpeğiniz kaka toplama torbası takılı iken hiç rahatsız olmayacak ve onun da huzuru kaçmayacak. Evden dışarıya çıkmadan evvel piqapoo'yu köpeğinizin arkasına özel klipsi vasıtasıyla tutturmanız yeterli.


Adress

Hause Of Istanbul
Adres: Büyük Bakkalköy Mahallesi. Kaçkar Sokak No: 18 Maltepe / istanbul

7/24 Bilgi Hattı:
Mobil:    +9 0530 777 70 70